Butikker

Stelling Herlev

Butiksoplysninger

Adresse

Marielundvej 28, 2sal
2730 Herlev

Kontaktoplysninger

Telefon: 33113322
Email: info@stelling.dk

Åbningstider

Mandag til fredag: 10:00 - 16:00
Lørdag: Lukket
Søndag: Lukket

Stelling City Kunstnerartikler

Butiksoplysninger

Adresse

Amagertorv 9, 1sal
1160 København K

Kontaktoplysninger

Telefon: 33637476
Email: City@stelling.dk

Åbningstider

Mandag til fredag: 10:00 - 18:00
Lørdag: 10:00 - 16:00
Søndag: Lukket

Stelling Papir og Penne

Butiksoplysninger

Adresse

Store Kirkestræde 1
1073 København K

Kontaktoplysninger

Telefon: 33121243
Email: Papirogpenne@stelling.dk

Åbningstider

Mandag til torsdag: 10:00 - 18:00
Fredag: 10:00 - 19:00
Lørdag: 10:00 - 17:00
Søndag: Lukket

Stelling Indre By Indramning

Butiksoplysninger

Adresse

Lille Kirkestræde 3
1072 København K

Kontaktoplysninger

Telefon: 33637473
Email: Indramning@stelling.dk

Åbningstider

Mandag til fredag: 10:00 - 18:00
Lørdag: 10:00 - 16:00
Søndag: Lukket

Stelling Carlsbergbyen Indramning

Butiksoplysninger

Adresse

Bohrsgade 43
1799 København V

Kontaktoplysninger

Telefon: 88190649
Email: Indramning@stelling.dk

Åbningstider

Mandag til fredag: 10:00 - 18:00
Lørdag: 10:00 - 16:00
Søndag: Lukket

Stelling Carlsbergbyen

Butiksoplysninger

Adresse

Bohrsgade 47
1799 København V

Kontaktoplysninger

Telefon: 88190649
Email: Carlsberg@stelling.dk

Åbningstider

Mandag til fredag: 10:00 - 18:00
Lørdag: 10:00 - 16:00
Søndag: Lukket

Stelling Nordhavn Indramning

Butiksoplysninger

Adresse

Aarhusgade 167
2150 Nordhavn

Kontaktoplysninger

Telefon: 33637487
Email: Nordhavn@stelling.dk

Åbningstider

Mandag til fredag: 10:00 - 18:00
Lørdag: 10:00 - 16:00
Søndag: Lukket

Stelling Århus

Butiksoplysninger

Adresse

Østergade 28
8000 Aarhus

Kontaktoplysninger

Telefon: 86122266
Email: Aarhus@stelling.dk

Åbningstider

Mandag til fredag: 10:00 - 17:30
Lørdag: 10:00 - 15:00
Søndag: Lukket

Stelling Administration

Butiksoplysninger

Adresse

Bohrsgade 43
1799 Carlsbergbyen

Kontaktoplysninger

Telefon: 33330520
Email: info@stelling.dk

Åbningstider

Mandag til fredag: 10:00 - 15:00
Lørdag: Lukket
Søndag: Lukket